PAIEŠKA
KREPŠELIS (0)

Krepšelyje nėra produktų.

Grąžinimo sąlygos

Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes, įsigytas šioje internetinėje parduotuvėje, tačiau prieš tai privalo informuoti Pardavėją el. paštu info@migdukas.lt. Grąžinama prekė turi atitikti šiuos reikalavimus:

  • Norėdamas grąžinti prekę (-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos.
  • Grąžinama prekė turi būti tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nesutepta, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeista pakuotė, medžiagos, mechanizmai ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (sąskaitą faktūrą) bei užpildytą prekės grąžinimo formą (parsisiųskite, užpildykite ir atsiųskite mums el. paštu ar pridėkite prie siuntos). Grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
  • Jei prekė yra kokybiška, bet naudota, pažeista ar neatitinka aukščiau punkte įvardintų reikalavimų, Pardavėjas pasilieka teisę tokios prekės nepriimti.
  • Grąžinant kokybišką, nenaudotą prekę, Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma per 1-6 d.d. Siuntos pristatymo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos. Siuntos grąžinimo išlaidas apmokas Pirkėjas.
  • Grąžinant gautą ne tą prekę, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti tokią prekę reikalinga preke. Neturint reikalingos prekės, Pirkėjui grąžinami visi pinigai (už prekę ir patirtas faktines siuntimo išlaidas).
  • Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Jeigu su netinkamos kokybės preke grąžinama ir kita prekė, grąžinimo išlaidos nekompensuojamos.
  • Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.
  • Jei grąžinamos prekės buvo įtrauktos į akciją, kurios metu Pirkėjas gavo papildomą nuolaidą, dovanas ar kita, Pirkėjas privalo grąžinti ir tai. Kitu atveju – šios išlaidos bus minusuojamos ir grąžinamos prekių sumos.

Jei turite klausimų ar pageidavimų, susisiekite su mumis! Mes visuomet esame pasirengę Jums padėti!

Kontaktai:
El. paštas: info@migdukas.lt
Tel.: +370 679 83 081

0

Prekių krepšelis