PAIEŠKA
KREPŠELIS (0)

Krepšelyje nėra produktų.

Saldžiam kūdikio miegeliui

Ar ir Jūs išbandėte daugybę metodų, kaip nuraminti verkiantį kūdikį, bet kas kartą reikėjo ieškoti vis originalesnio sprendimo? Turbūt kiekvienai šeimai galima būtų įteikti po apdovanojimą už kūrybiškumą. Suprantame, jog po bemiegių naktų ir neramių dienų juokauti nebesinori…

Tad kaip nuraminti, tarsi be priežasties, verkiantį mažąjį stebuklą?
Išeitis yra – tai daugybę apdovanojimų pelnęs Wishbear®  migdukas. Šį inovatyvų pagalbininką ir nepamainomą mažylių draugą sukūrė dvi mamos, kurios, kaip ir Jūs, buvo pavargusios nuo nemiegotų naktų bei aktyviai ieškojo alternatyvių sprendimų. Migdukas kūdikiui padeda pereiti iš prenatalinio periodo į pogimdyvinį, mums įprastą, gyvenimą. O kur gi slypi šio mielo išgelbėtojo paslaptis? Tai baltasis triukšmas, kurį skleidžia įdiegtas sensorius, atpažįstantis vaiko verksmą ir aktyvuojantis raminantį garsą. Tiek rožinio,  tiek balto triukšmo migdukas yra saugus Jūsų naujagimiui ir primena mamos pilvelyje girdėtus ūžesius bei garsus, todėl sukuria raminantį saugumo jausmą. Šiuos mielus, sertifikuotus žaisliukus jau pamilo tūkstančiai tėvelių bei mažylių, o šį šaunų produktą apdovanojo net Didžiosios Britanijos karališkoji šeima.

Kviečiame ir Jus išmėginti bei įsitikinti, jog kūdikio verkimas be priežasties gali būti lengvai išsprendžiamas.

Išskirtinio dizaino žaisliukai su įdiegtu verksmo jutikliu, turi garso reguliatorių ir veikia 40 minučių. Per šį periodą įprastai kūdikis pereina į gilaus miego fazę. Be to, šnaresį galima bet kada įjungti arba išjungti.

Čežančios ausys ir letenos bei įvairiaspalviai audiniai stimuliuos Jūsų vaiko pojūčius ir lavins sensoriką. Be to, ištikimą draugą patogiai pritvirtinsite prie vežimėlio ar automobilinės kėdutės bei kartu ramiai keliausite po platųjį pasaulį. Pasinaudokite žaisminga išmaniąja priemone ir susigrąžinkite ramybę į savo namus. Tačiau sakome iš patirties, šis mielas meškutis, Jums ir Jūsų mažyliui, taps kur kas daugiau, nei inovatyvus žaislas.

Išmėginsite?

 

 

0

Prekių krepšelis